Aktualności

Ty też możesz zostać polskim MasterChefem Juniorem!
 

Precastingi!

1.        Kraków 04/11 - Niedziela

Hotel Swing, Kraków ul. Dobrego Pasterza 124, START: 9:00

 

2.        Wrocław 06/11 - wtorek

HOTEL MERCURE WROCŁAW CENTRUM, Pl. Dominikański 1, 50-159 Wrocław, START: 9:00

 

3.        Poznań 08/11 - Czwartek

NOVOTEL & iIBIS POZNAŃ CENTRUM Hotel, Plac Andersa 1, 61-898 Poznań, START: 9:00

 

4.        Warszawa 10/11 – Sobota

Golden Tulip Warsaw Centre, Towarowa 2, 00-811 Warszawa, START: 9:00

 

Szukamy dzieci z całej Polski między 8. a 13. rokiem życia do czwartej edycji niesamowitego konkursu i programu kulinarnego MasterChef Junior! (30 listopada 2018 roku musisz mieć nie mniej niż 8 i nie więcej niż 13 lat.)

Jeśli kochasz gotować i chcesz pochwalić się swoimi umiejętnościami przed jurorami, zgłoś się do konkursu i programu i zawalcz o tytuł czwartego w historii polskiego MasterChefa Juniora!

 

Osoby, których szukamy:

 • gotują z zapałem i uwielbiają spędzać czas w kuchni,
 • są żądne przygód i gotowe do nauki nowych rzeczy,
 • gotują często lub przynajmniej często pomagają w rodzinnym gotowaniu,
 • przygotowały już jakieś potrawy od początku do końca same (lub pod nadzorem opiekuna),
 • powinny mieć kilka potraw, dań, które lubią gotować i mogą je przygotować dla jurorów,
 • są gotowe na pewną dozę krytyki (jurorzy mogą polubić twoje danie, ale część jego składników lub sposób przygotowania, podania może im się nie spodobać),
 • będą oceniane przez jurorów na podstawie umiejętności kulinarnych i tego, jak wspaniale smakuje danie, ale także na podstawie tego, jaki dana osoba ma potencjał. (Oznacza to, że możesz nie być świetny we wszystkim już dziś, ale pewnego dnia staniesz się perfekcyjny),
 • nie boją się stanąć przed kamerą!

 

Pamiętaj!

Najważniejsze, abyś wiedział, że do konkursu zgłaszają się setki dzieci z całej Polski i że cieszymy się z każdego zgłoszenia, które otrzymamy. Niestety, w konkursie i programie może wystąpić tylko niewielka liczba dzieci – nie bądź rozczarowany, jeśli nie zaprosimy Cię na casting w tym roku. Gotuj dalej z taką przyjemnością jak teraz i mamy nadzieję, że będziesz chętnie oglądać nasz program już niebawem na antenie TVN.

 

Proces castingowy w programie MasterChef Junior

Możliwe, że niedługo po odesłaniu tego formularza na adres junior@tvn.pl przedstawiciel organizatora konkursu (Endemol Shine Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie) zadzwoni do Ciebie, żeby porozmawiać z Tobą i Twoim opiekunem o gotowaniu i potencjalnym udziale w konkursie i programie MasterChef Junior. Nasz dział castingowy nie będzie dzwonił do wszystkich kandydatów.

Jeśli zaprosimy Cię na casting, to spotkasz się tam z producentami i szefami kuchni, którzy będą chcieli spróbować Twojej potrawy. Poprosimy Cię o zabranie dania, które sam przygotowałeś w domu. Może to być deser, przystawka, danie główne, nawet danie śniadaniowe. Chcemy zobaczyć coś, co najbardziej lubisz przygotowywać. Na podgrzanie, przyprawienie, wyłożenie na talerz i ozdobienie dania będziesz miał na miejscu 5 minut. Podczas castingu zadamy Ci kilka pytań odnośnie do przygotowanego dania i kilka ogólnych pytań na temat Ciebie i gotowania. Niektórzy kandydaci będą również poproszeni o ugotowanie czegoś z naszymi szefami kuchni tego samego dnia.

W związku z tym, że na casting możemy zaprosić wielu kandydatów, prosimy o całodniową dyspozycyjność wszystkie dzieci i wszystkich opiekunów. Casting będzie rejestrowany na kamerze, być może część z tych materiałów będzie wykorzystana w odcinku programu kulinarnego MasterChef Junior.

 

Na podstawie castingu producenci i szefowie kuchni wyłonią grupę osób, która zostanie zaproszona na nagranie pierwszych dwóch odcinków. To wśród nich kryje się zwycięzca czwartej edycji programu MasterChef Junior!

Proszę pamiętaj:

 • Musisz mieć zgodę obydwojga rodziców lub prawnych opiekunów na zgłoszenie do konkursu i programu przed wypełnieniem i odesłaniem formularza. Rodzice lub opiekunowie muszą przeczytać regulamin konkursu znajdujący się na stronie www.masterchefjunior.tvn.pl
 • Ty i Twój rodzic / opiekun musicie być dostępni przez wszystkie wymagane dni nagrań.
 • Twój rodzic / opiekun musi Ci towarzyszyć podczas castingów i wszystkich dni nagrań. Przed rozpoczęciem nagrań rodzic / opiekun musi zgromadzić wymagane zgody i zaświadczenia.

Zgłoszenia można wysyłać tylko do 9 listopada 2018 roku.

INFORMACJA O PRZETWARZANIU DANYCH OSOBOWYCH PRZEZ ENDEMOL SHINE POLSKA i/lub TVN S.A.

INFORMACJA DLA RODZICA LUB OPIEKUNA (OSOBY PEŁNOLETNIEJ)

INFORMACJA DLA OSOBY NIEPEŁNOLETNIEJ

 

 

Jesteś kandydatem na uczestnika MasterChef Junior? Przeczytaj lub poproś rodzica, aby Ci to przeczytał i wyjaśnił:

Kto przetwarza Twoje dane osobowe i dane osobowe osoby niepełnoletniej, którą się opiekujesz?

W trakcie castingów, realizacji i nadawania audycji „MasterChef Junior” będzie dwóch administratorów danych osobowych – w zależności od rodzaju podejmowanych działań.

Administratorem, czyli podmiotem decydującym o tym, jak będą wykorzystywane dane osobowe Twoje i osoby, którą się opiekujesz, w celu przeprowadzenia castingu, organizacji konkursu, produkcji audycji, a także jej eksploatacji jest Endemol Shine Polska Sp. z o.o. (dalej „Endemol”) z siedzibą w Warszawie (02-738), przy ul. Dominikańskiej 15a Możesz się z nami skontaktować, wykorzystując wskazane dane kontaktowe: ado@endemolshine.pl

Administratorem danych osobowych przetwarzanych w celu nadania i reemisji audycji, jej promocji, a także wydania i rozliczenia nagrody w konkursie, organizacji dalszych audycji, merchandisingu, archiwizacji nagrań, jest także TVN S.A. (dalej „TVN”) z siedzibą w Warszawie (02-952) przy ul. Wiertniczej 166. Możesz się z nami skontaktować, wykorzystując wskazane dane kontaktowe: iod@tvn.pl


 

Cześć. Endemol Shine Polska Sp. z o.o. produkuje audycję „MasterChef Junior”, a TVN jest telewizją nadającą tą audycję.  Nagramy i będziemy nadawać audycję „MasterChef Junior”, w której Ty być może będziesz brać udział!

Co to są dane osobowe?

Dane osobowe to informacje o Tobie lub osobie, którą się opiekujesz, które pozwalają zidentyfikować Ciebie lub taką osobę, np. Twoje imię, nazwisko, wizerunek, nagranie głosu, ale też informacja o Twoim udziale w nagraniu audycji „MasterChef Junior”.

 

Twoje imię i nazwisko, nagranie Twojej twarzy  lub sylwetki to dla nas dane osobowe, czyli informacje, które pozwalają Cię odróżnić od innych uczestników nagrania.

 

 

Jaki jest cel i podstawa przetwarzania danych osobowych Twoich i osoby, którą się opiekujesz?

Przetwarzamy dane osobowe Twoje oraz osoby, którą się opiekujesz w celu wyprodukowania, organizacji nadania audycji „MasterChef Junior”, jej rozpowszechniania, reemitowania i promocji w serwisach internetowych i środkach masowego przekazu, promocji jej uczestników, organizacji dalszych audycji z udziałem tych uczestników, merchandisingu,  wydania i rozliczenia nagród dla zwycięzców konkursu, a także archiwizacji nagrań z udziałem uczestników audycji.

Przetwarzanie danych w tych celach odbywa się na podstawie zgody, prawnie uzasadnionego celu TVN (którym jest wydanie przyrzeczonej nagrody, archiwizacja nagrań) oraz przepisów ustawowych (w odniesieniu do rozliczenia podatkowego przekazanych nagród).

Przetwarzanie danych w celu przeprowadzenia castingu przez Endemol, odbywa się na podstawie zgody, zaś przetwarzanie dla celów nagrania audycji – na podstawie i w celu wykonania zawartej z Tobą umowy.

W każdym momencie przysługuje Ci prawo do wycofania zgody. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, które miało miejsce na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Dane osobowe Uczestnika mogą być również przetwarzane w ramach prawnie uzasadnionego interesu TVN lub Endemol, który stanowi:

- dochodzenie lub obrona przed ewentualnymi roszczeniami;

- tworzenie analiz lub statystyk;

- zapewnienie rozliczalności (wykazania przez TVN spełniania obowiązków wynikających z przepisów prawa).


 

Zbieramy informacje o Tobie, abyś mógł (mogła) uczestniczyć w nagraniu „MasterChef Junior” i pojawić się w telewizji. Informacje o Tobie będą nam także potrzebne dla wydania Ci nagrody, jeśli wygrasz ten konkurs!

Będziesz mógł (mogła) być w telewizji, bo Twój rodzic lub opiekun zgodził się na Twój udział w nagraniu audycji „MasterChef Junior”.

Czy Ty lub Uczestnik musicie nam podać swoje dane osobowe?

Umożliwienie nam nadania nagrania audycji i rozpowszechniania imienia i nazwiska, danych ujawnionych w audycji, wizerunku i/lub nagrania głosu uczestnika audycji jest warunkiem koniecznym wzięcia udziału w nagraniu audycji „MasterChef Junior”.

Podanie danych Twoich i Uczestnika niezbędnych do rozliczenia podatku z tytułu przekazanej nagrody jest obowiązkiem wynikającym z przepisów prawa.

W pozostałym zakresie podanie danych osobowych Twoich i Uczestnika jest dobrowolne.


 

Potrzebujemy nagrać Twoją twarz i sylwetkę, abyś mógł (mogła) wystąpić w telewizji w audycji „MasterChef Junior”.

Jakie Ty i Uczestnik macie uprawnienia wobec Administratorów w zakresie przetwarzanych danych?

Możecie żądać od nas: dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, oraz niepodlegania zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, a także macie prawo wyrazić sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych.

Jeśli dane są nieprawidłowe lub niekompletne możecie zażądać ich sprostowania. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie danych do czasu ustalenia, czy dane są prawidłowe.

Jeśli wyrazicie sprzeciw wobec przetwarzania danych, możecie żądać usunięcia danych. W takim przypadku możemy ograniczyć przetwarzanie danych do czasu ustalenia, czy prawnie uzasadnione podstawy są nadrzędne wobec podstawy sprzeciwu Twojego lub uczestnika audycji.

Jeśli Twoje lub uczestnika Audycji dane nie są już niezbędne do celów, dla których zostały zebrane lub są przetwarzane niezgodnie z prawem, możecie żądać usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych.


Macie prawo wnieść skargę w związku z przetwarzaniem danych osobowych przez Administratorów do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.


Kiedy tylko będziesz chciał (chciała) dowiedzieć się, jakie informacje mamy o Tobie, z pomocą Twojego rodzica lub opiekuna skontaktuj się z nami.

Jeśli informacje, które mamy o Tobie, są nieprawidłowe, powiedz to nam – zmienimy  na poprawne.

Możesz też powiedzieć nam, że nie chcesz już, abyśmy znali Twoje imię i nazwisko lub inne informacje o Tobie. Jeśli będziemy mogli – usuniemy te informacje.

Jest taki organ, do którego możesz (z pomocą rodzica lub opiekuna) złożyć skargę na to, co robimy z informacjami o Tobie. Jego nazwę zapisaliśmy obok:

W jakich sytuacjach Ty i reprezentowana przez Ciebie osoba możecie się sprzeciwić wobec przetwarzania danych osobowych?

Macie  prawo wnieść sprzeciw wobec przetwarzania danych osobowych, gdy:

- przetwarzanie danych osobowych odbywa się na podstawie prawnie uzasadnionego interesu, lub dla celów statystycznych, a sprzeciw jest uzasadniony Twoją lub Twojego podopiecznego szczególną sytuacją,

- dane osobowe przetwarzane są na potrzeby marketingu bezpośredniego.


 

Masz jeszcze inne prawa związane z posiadaniem przez nas informacji o Tobie. Poproś rodzica lub opiekuna o pomoc, jeśli  chciałbyś (chciałabyś) dowiedzieć się więcej.

Komu udostępniamy dane osobowe Twoje lub reprezentowanej przez Ciebie osoby?

Możemy udostępnić dane osobowe:

- osobom lub podmiotom uczestniczącym w procesie nagrania, nadawania lub rozpowszechnienia audycji „MasterChef Junior”, , spółkom z grupy Discovery;

- drugiemu Administratorowi;

- właściwym organom państwowym, w zakresie bezpośrednio wynikającym z tych przepisów.


 

Wiele osób pomaga nam w przygotowaniu emisji „MasterChef Junior”. Czasem muszą poznać informacje o Tobie, aby nadać lub rozpowszechnić audycję z Twoim udziałem. Będziemy się starać, aby jak najmniej osób dostało te informacje.

Jak długo przechowujemy dane osobowe?

Każdy z Administratorów przechowuje dane osobowe przez czas przygotowania, rozpowszechniania i nadawania audycji „MasterChef Junior”. Nagrane audycje przechowujemy dla celów archiwalnych przez czas nieokreślony.


Informacje o Tobie będziemy mieć co najmniej przez czas, w którym będziemy rozpowszechniać lub nadawać „MasterChef Junior” z Twoim udziałem.

Czy przekazujemy Twoje dane do państw spoza Europejskiego Obszaru Gospodarczego?

Nagrania audycji „MasterChef Junior” mogą być przekazywane poza terytorium Europejskiego Obszaru Gospodarczego, w tym dla celów dalszych nadań lub retransmisji.

 

Możesz pojawić się w telewizji nie tylko w Polsce, ale także w wielu innych krajach.

 

 

 

Z kim możesz się skontaktować, aby uzyskać więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez TVN?

Jeśli masz pytania związane z przetwarzaniem danych osobowych przez Endemol możesz się skontaktować z nami, wykorzystując wskazane dane kontaktowe: ado@endemolshine.pl. Jeśli pytania związane są z przetwarzaniem danych osobowych przez TVN, możesz skontaktować się z nami wykorzystując wskazane dane kontaktowe: iod@tvn.pl lub z inspektorem ochrony danych, pisząc na adres e-mail: dpo@discovery.com.

 

Możesz się z nami skontaktować, pisząc maila na adresy podane obok:

Regulamin

Administratorem Danych Osobowych  uczestników castingu i audycji jest Endemol Shine Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Dominikańska 15 a. Dane uczestników są przetwarzane wyłącznie w celu i zakresie niezbędnym dla przeprowadzenia konkursu i realizacji audycji. Udzielający zgody ma prawo ją wycofać w każdym momencie bez uszczerbku dla przetwarzania danych, które miało miejsce przed wycofaniem zgody.

Komentarze (75)

Dodaj komentarz do artykułu
 • Udostępnij komentarz w:
 • ikona twitter
 • ikona facebook
 • ikona google plus
publikuj
Właśnie pojawiły się nowe () komentarze - pokaż
Forum jest aktualizowane w czasie rzeczywistym
~Gość

czy trzeba znać przepisy na pamięć?

 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
   0
  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
    0
   • zgłoś naruszenie
   ~Gość

   jak wyglądają castingi?

   ja kocham gotować ale nie wiem czy się nadaje!

   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
     0
    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
      0
     • zgłoś naruszenie
     ~Gość

     Koham gotowa mam na imię sara Kwiatkowska i jestem z wadowic

     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
       0
      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
        0
       • zgłoś naruszenie
       ~Gość
       • Gość350:
       • Koham gotowa mam na imię sara Kwiatkowska i jestem z wadowic
       • rozwiń

       dostałaś sie do programu gratulacje

       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
         0
        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
          0
         • zgłoś naruszenie
         ~Gość

         kocham gotować najczęściej z tatą gotujemy w kuchni dziennie spędzam ponad 4/5 godziny w samej kuchni

         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
           0
          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
            0
           • zgłoś naruszenie
           ~Gość

           super interesujace

           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
             0
            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
              0
             • zgłoś naruszenie
             ~Gość

             kiedy zapisy chcę się zapisać mam 11 lat i uwielbiam spedzać czas w kuchni tata czensto ze mną gotuje

             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
               0
              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                0
               • zgłoś naruszenie
               ~Gość

               Formularze zgłoszeniowe oraz informacje odnośnie precastingów udostępniane są dopiero w okolicach października lecz przez obecną sytuacje epidemiologiczną nie wiadomo czy 6 edycja konkursu się odbędzie.

               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                 0
                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                  0
                 • zgłoś naruszenie
                 ~Gość
                 • Gość938:
                 • Formularze zgłoszeniowe oraz informacje odnośnie precastingów udostępniane są dopiero w okolicach października lecz przez obecną sytuacje epidemiologiczną nie wiadomo czy 6 edycja konkursu się odbędzie.
                 • rozwiń

                 tak tak wiem

                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                   0
                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                    0
                   • zgłoś naruszenie
                   ~Gość

                   ja kocham gotować kiedy będą zapisy do 6 edycji?

                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                     0
                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                      0
                     • zgłoś naruszenie
                     ~Gość

                     Ja chce wziąść udział w materchef junior

                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                       0
                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                        0
                       • zgłoś naruszenie
                       ~Gość
                       • Gość545:
                       • Ja chce wziąść udział w materchef junior

                       ja też

                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                         0
                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                          0
                         • zgłoś naruszenie
                         ~Gość

                         a od jakigo to roku jest od 2020 czy pozniej

                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                           0
                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                            0
                           • zgłoś naruszenie
                           ~Gość

                           Oby do października było wszystko dobrze bo też bardzo chcę się zapisać.

                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                             0
                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                              0
                             • zgłoś naruszenie
                             ~Gość

                             Dziękujemy za odpowiedź na pytanie: kiedy będą zapisy do szóstej edycji.

                             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                               0
                              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                0
                               • zgłoś naruszenie
                               ~Gość

                               A kiedy

                               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                 0
                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                  0
                                 • zgłoś naruszenie
                                 ~Gość

                                 kiedy będą??!!?!?!?!

                                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                   0
                                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                    0
                                   • zgłoś naruszenie
                                   ~Gość

                                   też hce to wiedziec bo hce sie zapisać

                                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                     0
                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                      0
                                     • zgłoś naruszenie
                                     ~Gość

                                     Na jakiej stronie można się zapisać na casting?

                                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                       0
                                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                        0
                                       • zgłoś naruszenie
                                       ~Gość

                                       chciałabym się bardzo zapisać... mam nadzieję że castingi się odbedą

                                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                         0
                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                          0
                                         • zgłoś naruszenie
                                         ~Gość

                                         Jeśli do października nie będzie epidemi to będzie super ❤️

                                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                           0
                                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                            0
                                           • zgłoś naruszenie
                                           ~Gość

                                           prawda

                                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                             0
                                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                              0
                                             • zgłoś naruszenie
                                             ~Gość

                                             A jak do października nie będzie tej całej epidemi to normalnie będą te wszystkie castingi

                                             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                               0
                                              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                0
                                               • zgłoś naruszenie
                                               ~Gość

                                               Bardzo podoba mi się program MasterChef junior i bardzo chciała bym wziąć w nim udział. Mam 8 lat.

                                               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                 0
                                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                  0
                                                 • zgłoś naruszenie
                                                 ~Gość

                                                 Na jakiej stronie będą zapisy

                                                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                   0
                                                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                    0
                                                   • zgłoś naruszenie
                                                   ~Gość

                                                   Chce się zapisać do 6 edycji mam 10 lat i nazywam się Daria

                                                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                     0
                                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                      0
                                                     • zgłoś naruszenie
                                                     ~Gość

                                                     Chce się zapisać do 6 edycji
                                                     Mam 12 lat

                                                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                       0
                                                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                        0
                                                       • zgłoś naruszenie
                                                       ~Gość

                                                       Formularze zgłoszeniowe oraz informacje odnośnie precastingów udostępniane są dopiero w okolicach października lecz przez obecną sytuacje epidemiologiczną nie wiadomo czy 6 edycja konkursu się odbędzie.

                                                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                         0
                                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                          0
                                                         • zgłoś naruszenie
                                                         ~Gość

                                                         kiedy zapisy do 6 edycji

                                                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                           0
                                                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                            0
                                                           • zgłoś naruszenie
                                                           ~Gość

                                                           Formularze zgłoszeniowe oraz informacje odnośnie precastingów udostępniane są dopiero w okolicach października lecz przez obecną sytuacje epidemiologiczną nie wiadomo czy 6 edycja konkursu się odbędzie.

                                                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                             0
                                                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                              0
                                                             • zgłoś naruszenie
                                                             ~Gość

                                                             Jeśli do października nie będzie tej całej epidemi to w okolicach października.

                                                             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                               0
                                                              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                0
                                                               • zgłoś naruszenie
                                                               ~Gość

                                                               Do wszystkich osób. Na ten moment nie ma formularzy zgłoszeniowych. Trzeba śledzić stronę MasterChefa Juniora na bieżąco. Nie piszcie o tym jak się zgłosić szkoda czasu i jest to bez sensu. Dziękuje. Pozdrawiam :)

                                                               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                 0
                                                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                  0
                                                                 • zgłoś naruszenie
                                                                 ~Gość

                                                                 kiedy zapisy do 6 edycji?

                                                                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                   0
                                                                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                    0
                                                                   • zgłoś naruszenie
                                                                   ~Gość

                                                                   Formularze zgłoszeniowe oraz informacje odnośnie precastingów udostępniane są dopiero w okolicach października lecz przez obecną sytuacje epidemiologiczną nie wiadomo czy 6 edycja konkursu się odbędzie.

                                                                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                     0
                                                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                      0
                                                                     • zgłoś naruszenie
                                                                     ~Gość

                                                                     kiedy zapisy do 6 edycji?

                                                                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                       0
                                                                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                        0
                                                                       • zgłoś naruszenie
                                                                       ~Gość

                                                                       Formularze zgłoszeniowe oraz informacje odnośnie precastingów udostępniane są dopiero w okolicach października lecz przez obecną sytuacje epidemiologiczną nie wiadomo czy 6 edycja konkursu się odbędzie.

                                                                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                         0
                                                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                          0
                                                                         • zgłoś naruszenie
                                                                         ~Gość

                                                                         cześć kiedy zapisy do 6 edycji master chef junior mam 12 lat

                                                                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                           0
                                                                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                            0
                                                                           • zgłoś naruszenie
                                                                           ~Gość

                                                                           Formularze zgłoszeniowe oraz informacje odnośnie precastingów udostępniane są dopiero w okolicach października lecz przez obecną sytuacje epidemiologiczną nie wiadomo czy 6 edycja konkursu się odbędzie.

                                                                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                             0
                                                                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                              0
                                                                             • zgłoś naruszenie
                                                                             ~Gość

                                                                             Chciałbym zapisać się do 6 edycji Masterchef Junior.

                                                                             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                               0
                                                                              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                0
                                                                               • zgłoś naruszenie
                                                                               ~Gość

                                                                               Hej jak się zapisać?

                                                                               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                 0
                                                                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                  0
                                                                                 • zgłoś naruszenie
                                                                                 ~Gość

                                                                                 Kiedy będą formularze zgłoszeniowe?

                                                                                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                   0
                                                                                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                    0
                                                                                   • zgłoś naruszenie
                                                                                   ~Gość

                                                                                   Formularze zgłoszeniowe oraz informacje odnośnie precastingów udostępniane są dopiero w okolicach października lecz przez obecną sytuacje epidemiologiczną nie wiadomo czy 6 edycja konkursu się odbędzie.

                                                                                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                     0
                                                                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                      0
                                                                                     • zgłoś naruszenie
                                                                                     ~Gość

                                                                                     Mam 12 lat i bardzo chciałbym się zapisać gdzie?

                                                                                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                       0
                                                                                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                        0
                                                                                       • zgłoś naruszenie
                                                                                       ~Gość

                                                                                       Kiedy zapisy do 6 edycji?

                                                                                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                         0
                                                                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                          0
                                                                                         • zgłoś naruszenie
                                                                                         ~Gość

                                                                                         Formularze zgłoszeniowe oraz informacje odnośnie precastingów udostępniane są dopiero w okolicach października lecz przez obecną sytuacje epidemiologiczną nie wiadomo czy 6 edycja konkursu się odbędzie.

                                                                                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                           0
                                                                                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                            0
                                                                                           • zgłoś naruszenie
                                                                                           ~Gość

                                                                                           Mam 12 lat i chcę dołączyć i czy to jest w Jarocinie ?

                                                                                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                             0
                                                                                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                              0
                                                                                             • zgłoś naruszenie
                                                                                             ~Gość

                                                                                             Mam 12 lat i chcę się zapisać gdzie?

                                                                                             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                               0
                                                                                              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                0
                                                                                               • zgłoś naruszenie
                                                                                               ~Gość

                                                                                               Od kiedy będą zapisy do 6 edycji Masterchef Junior?

                                                                                               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                 0
                                                                                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                  0
                                                                                                 • zgłoś naruszenie
                                                                                                 ~Gość

                                                                                                 kiedy zapisy do 6 edycji

                                                                                                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                   0
                                                                                                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                    0
                                                                                                   • zgłoś naruszenie
                                                                                                   ~Gość

                                                                                                   Kiedy zapisy do 6 edycji ?

                                                                                                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                     0
                                                                                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                      0
                                                                                                     • zgłoś naruszenie
                                                                                                     ~Gość

                                                                                                     Kiedy będą zapisy 2020?

                                                                                                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                       0
                                                                                                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                        0
                                                                                                       • zgłoś naruszenie
                                                                                                       ~Gość

                                                                                                       Moja Córka 12 lat chcę się zapisać gdzie?

                                                                                                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                         0
                                                                                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                          0
                                                                                                         • zgłoś naruszenie
                                                                                                         ~Gość

                                                                                                         Zuzanna lat 5 chce zostać masterchefem, chce zgłosić się na casting kiedy, jak i gdzie może to zrobić.

                                                                                                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                           0
                                                                                                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                            0
                                                                                                           • zgłoś naruszenie
                                                                                                           ~Gość

                                                                                                           nie może bo masterchef junior jest od 8 lat do 13

                                                                                                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                             0
                                                                                                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                              0
                                                                                                             • zgłoś naruszenie
                                                                                                             ~Gość

                                                                                                             Wpisz komentarz...hej jaksiezapisaci na master szef bo chce napisać i list

                                                                                                             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                               0
                                                                                                              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                0
                                                                                                               • zgłoś naruszenie
                                                                                                               ~Gość

                                                                                                               Hej jak się zapisać

                                                                                                               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                 0
                                                                                                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                  0
                                                                                                                 • zgłoś naruszenie
                                                                                                                 ~Gość

                                                                                                                 Hej jak się zapisać

                                                                                                                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                   0
                                                                                                                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                    0
                                                                                                                   • zgłoś naruszenie
                                                                                                                   ~Gość

                                                                                                                   Jak wysłać formularz do 5 edycji master chef junior

                                                                                                                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                     0
                                                                                                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                      0
                                                                                                                     • zgłoś naruszenie
                                                                                                                     ~Gość

                                                                                                                     Co trzeba zawrzeć w formularzu zgłoszeniowym?

                                                                                                                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                       0
                                                                                                                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                        0
                                                                                                                       • zgłoś naruszenie
                                                                                                                       ~Gość

                                                                                                                       Chciał bym wziąłć udział w masterchef junior w następnej edycji i mam 11

                                                                                                                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                         0
                                                                                                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                          0
                                                                                                                         • zgłoś naruszenie
                                                                                                                         ~Gość

                                                                                                                         Czm niektórzy piszą „chcę zostać....." jakby mieli pretensje że ktoś inny chce też spróbować

                                                                                                                         • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                           0
                                                                                                                          • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                            0
                                                                                                                           • zgłoś naruszenie
                                                                                                                           ~Gość

                                                                                                                           Nazywam się oskar wawrzynczyk mam 12lat mieszkam w tomaszowie maz.i chcem masterchefem

                                                                                                                           • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                             0
                                                                                                                            • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                              0
                                                                                                                             • zgłoś naruszenie
                                                                                                                             ~Gość

                                                                                                                             Chcę być Masterchef jak tam do jechać do wasz które ulicy znajduje sie Masterchef

                                                                                                                             • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                               0
                                                                                                                              • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                0
                                                                                                                               • zgłoś naruszenie
                                                                                                                               ~Gość

                                                                                                                               ja tak samo

                                                                                                                               • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                 0
                                                                                                                                • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                  0
                                                                                                                                 • zgłoś naruszenie
                                                                                                                                 ~Gość

                                                                                                                                 Witam czekamy na odpowiedz

                                                                                                                                 • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                   0
                                                                                                                                  • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                    0
                                                                                                                                   • zgłoś naruszenie
                                                                                                                                   ~Gość

                                                                                                                                   Przepraszam zapomniałam wstawić zdięcia.

                                                                                                                                   • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                     0
                                                                                                                                    • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                      0
                                                                                                                                     • zgłoś naruszenie
                                                                                                                                     ~Gość

                                                                                                                                     zgłoszenie wysłane czekamy na odpowiedź

                                                                                                                                     • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                       0
                                                                                                                                      • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                        0
                                                                                                                                       • zgłoś naruszenie
                                                                                                                                       ~Gość
                                                                                                                                       • Gość579:
                                                                                                                                       • zgłoszenie wysłane czekamy na odpowiedź
                                                                                                                                       • rozwiń

                                                                                                                                       Ja chcę zostać w masterszef ja

                                                                                                                                       • Tyle osób ocenia komentarz pozytywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                         0
                                                                                                                                        • Tyle osób ocenia komentarz negatywnieOstatnio ocenili:
                                                                                                                                          0
                                                                                                                                         • zgłoś naruszenie
                                                                                                                                         Pomoc | Zasady forum
                                                                                                                                         Publikowane komentarze sa prywatnymi opiniami użytkowników portalu. TVN nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii.
                                                                                                                                         "MasterChef - najlepsi z najlepszych"
                                                                                                                                         Następny artykuł:

                                                                                                                                         "MasterChef - najlepsi z najlepszych"

                                                                                                                                         tvnpix